Karácsonyi ünnepség

December 21-én a Sportcsarnokban került sor iskolánk karácsonyi ünnepségére. A rendezvény Dia néni, intézményünk igazgatóhelyettesének ünnepi köszöntőjével kezdődött. A műsorban harsonán játszott Csillag Salamon (8.d), elhangzottak karácsonyi versek (Endrédy Anikó, 3.c osztály tanulói), fellépett az iskola kórusa és kamarakórusa Kittl Viktória vezetésével, nemzetiségi tanulóink (4.d) elénekeltek egy-egy szlovák és német ünnepi dalt. A nyolcadikosok képviselői meggyújtották a negyedik adventi gyertyát. A program végén Viki néni és az igazgató úr adott elő közösen egy zenei produkciót, zárásként Viki néni megénekeltette a jelenlévőket.

Köszönjük Kántor Kata néninek a szervezést, Viki néninek a kórussal végzett munkáját!

GALÉRIA MEGTEKINTÉSE