BÁL

November 24-én 19:00-tól iskolánk Varázslat címmel jótékonysági bált, cirkuszi showt rendez a Sportcsarnokban.  Belépőjegy: 6500 Ft, vacsorajegy: 3500 Ft ., ill. lehetőség van támogatói jegyek (nem meghatározott összeg, értéke a felajánlástól függ) vételére is. A jegyek az osztályfőnökökön keresztül, ill. Drahos Réka tanárnőnél vásárolhatóak. Kapunyitás: 18.30. Megjelenés alkalomhoz illő öltözetben.

• az egész estés, élőzenés, hajnalig tartó mulatság témája a cirkusz világa
  • a bált iskolánk 8.-os tanulóinak keringője nyitja.
  • a fellépők között lesz bűvész, artista, akrobata.
  • kialakításra kerül fotófal és lehetőség lesz helyben nyomtatott fotókat megvásárolni (profi fotós készíti a fotókat)
  • lesznek játékok is:  ügyességi artista feladatok, kvíz.
  • tombola is lesz, a megszokott forma mellett újításokkal is készülünk
  • az összegeket lezárt borítékban, névvel, osztállyal ellátva vigyék be az iskolába a tanulók
  • húsos (Cordon bleu, grillezett csirkecomb filé, petrezselymes burgonyával és jázminrizzsel, csemege uborka ) és  húsmentes (rántott sajt, rántott gomba és karfiol petrezselymes burgonyával és jázminrizzsel, tartármártás) menü között lehet választani; előre kérjük jelezni a választást
  • a bálra csak sütemény hozható be, a bál ideje alatt a sportcsarnok büféje nyitva lesz, innivalót ott lehet venni