Pedagógusok, dolgozók

Bátovszky János

Bátovszky János
intézményvezető

Ujváriné Tóth Etelka Borbála

Ujváriné Tóth Etelka Borbála
intézményvezető-helyettes

Csuka András Lászlóné

Csuka András Lászlóné
intézményvezető-helyettes

Antonighel Guidó Imre

Antonighel Guidó Imre
tanár, informatika

Baczkó Beáta

Baczkó Beáta
1.b napközi

Bagyanszky Zsolt Antal

Bagyánszky Zsolt Antal
tanár, testnevelés

Balla Erika

Balla Erika
tanár, vizuális kultúra

Bánszkyné Lichy Éva

Bánszkyné Lichy Éva
tanító
2.b napközi

Bartus Katalin

Bartus Katalin
tanár, magyar
7.b osztályfőnök

Bollog Nóra

Bollog Nóra
tanító
4.b osztályfőnök

Drahos Réka Dalma

Drahos Réka Dalma
tanár, német nemzetiség
5.d osztályfőnök

Elek Zoltán

Elek Zoltán
tanár
informatika

Fábián Pálné

Fábián Pálné
tanító
3.a napközi

Ferencz Éva

Ferencz Éva
tanár, biológia
8.a osztályfőnök

Fülöpné Zágoni-Szabó Éva

Fülöpné Zágoni-Szabó Éva
tanár, angol

Gubekné Szabó Katalin

Gubekné Szabó Katalin
tanár
matematika

Halbauer György

Halbauer György
tanár, természetismeret
6.a osztályfőnök

Halbauerné Reiszki Katalin

Halbauerné Reiszki Katalin
fejlesztőpedagógus

Harkáné Vágyi Rita

Harkáné Vágyi Rita
tanító
2.c osztályfőnök

Hidvégi Ágnes

Hidvégi Ágnes
tanító, német nemzetiség
1.d osztályfőnök

Hliva Tímea

Hliva Tímea
tanító
1.c osztályfőnök

Hortobágyi Orsolya

Hortobágyi Orsolya
tanító
2.b osztályfőnök

Horváth Tibor Istvánné

Horváth Tibor Istvánné
tanár, angol
6.d osztályfőnök

Hrabovszky Tünde

Hrabovszky Tünde
tanár, testnevelés
6.b osztályfőnök

Hugyiné Forgó Klára

Hugyiné Forgó Klára
tanító
4.c napközi

Imréné Bajár Éva

Imréné Bajár Éva
tanító
1.b osztályfőnök

Jagielloné Erős Erzsébet

Jagielloné Erős Erzsébet
tanár, történelem, magyar
6.c osztályfőnök

Jantóné Jaszter Andrea

Jantóné Jaszter Andrea
tanár, kémia
8.c osztályfőnök

Kántor Katalin

Kántor Katalin
tanár, német, magyar
5.c osztályfőnök

Kecskésné Aradi Éva

Kecskésné Aradi Éva
tanító
4.d osztályfőnök

Kepler Ildikó Györgyi

Kepler Ildikó Györgyi
tanár, történelem
8.d osztályfőnök

Kurdi Krisztina

Kurdi Krisztina
tanító, német nemzetiség
2.d osztályfőnök

Laukóné Kovács Krisztina

Laukóné Kovács Krisztina
tanító
2.a napközi

Lencsés Szilvia

Lencsés Szilvia
tanító
4.a osztályfőnök

Markó Zsófia

Markó Zsófia
tanár
testnevelés

Mayer Melinda

Mayer Melinda
tanár, angol

Mazák Katalin

Mazák Katalin
tanító
1.a osztályfőnök

Nagy Márta

Nagy Márta
tanító
4.b napközi

Novák Zsuzsanna

Novák Zsuzsanna
                  tanító                    1.c

Novotni Nikolett

Novotni Nikolett
tanító
3.b osztályfőnök

dr. Oláhné Tiszavölgyi Mariann

dr. Oláhné Tiszavölgyi Mariann
tanár, angol
5.b osztályfőnök

Oroszné Magyar Zsuzsanna

Oroszné Magyar Zsuzsanna
tanító
3.c osztályfőnök

Paulovics Zoltánné

Paulovics Zoltánné
tanító
2.a osztályfőnök

Pétervári-Tomka Orsolya

Pétervári-Tomka Orsolya
tanár, német
7.d osztályfőnök

Pillis Cecília

Pillis Cecília
tanító
3.d napközi

Pillis Mónika

Pillis Mónika
tanító
3.d osztályfőnök

Román Eszter

Román Eszter
tanító
2.c

Rudolfné Bába Éva

Rudolfné Bába Éva
tanár, angol
1.d napközi

Schlarb Attila

Schlarb Attila
tanár
fizika

Sipos Erika

Sipos Erika
tanító
2.d napköz

Stefán-Kőházi Éva

Stefán-Kőházi Éva
tanár, etika
7.b osztályfőnök

Szórádi Brigitta

Szórádi Brigitta
tanár, magyar
8.b osztályfőnök

Tell Krisztián Zoltán

Tell Krisztián Zoltán
tanár
könyvtár, történelem

Tóth Ágnes

Tóth Ágnes
tanító
4.c osztályfőnök

Tóth Mária Gabriella

Tóth Mária Gabriella
tanár, szlovák
szlovák napközi

Tőkésné Dajka Bernadett

Tőkésné Dajka Bernadett
tanár
4.a napközi

Tömör Balázs

Tömör Balázs
tanár, testnevelés
8.a osztályfőnök

Tömörné Venczel Nóra

Tömörné Venczel Nóra
tanár, testnevelés
5.a osztályfőnök

Ujvári Patrícia

Ujvári Patrícia
tanító
3.a osztályfőnök

Ujváriné Bedő Erika

Ujváriné Bedő Erika
tanító
1.a napközi

Varga Anikó

Varga Anikó
tanár
magyar

Zámbóné Kittl Viktória

Zámbóné Kittl Viktória
tanár
ének-zene

Balázs Mihai Zoltánné

Balázs Mihai Zoltánné
szlovák napközi

 

A nevelő és oktató munkát segítők

Tell Krisztián

Tell Krisztián
könyvtáros

Hrabovszky Tünde

Hrabovszky Tünde
az IDB munkáját segítő
pedagógus

Baczkó Beáta

Baczkó Beáta
gyermekvédelmi felelős

Tatár Blanka

Tatár Blanka
iskolapszichológus

Halbauer Katalin

Halbauer Katalin
fejlesztőpedagógus

Lakatos Borbála

Lakatos Borbála
fejlesztőpedagógus

Zsák Zsuzsanna

Zsák Zsuzsanna
fejlesztőpedagógus

Polonkai Orsolya

Polonkai Orsolya
SNI gyógypedagógus

Kereszti Niké

Kereszti Niké
logopédus

Lévay Gabriella

Lévay Gabriella
gyógytestnevelő

   
Balogh Adrienn

Balogh Adrienn
pedagógiai asszisztens

Barta Brigitta

Barta Brigitta
pedagógiai asszisztens

Körtvélyessyné Balog Mónika

Körtvélyessyné Balog Mónika
pedagógiai asszisztens

Tandecki Izabella

Tandecki Izabella
pedagógiai asszisztens

Németh Dominik

Németh Dominik
pedagógiai asszisztens

Buriuszné Tóth Emese

Buriuszné Tóth Emese
iskolatitkár

Cseresznyéné Gulyás Éva

Cseresznyéné Gulyás Éva
iskolatitkár

Brezina Zoltánné

Brezina Zoltánné
ügyviteli munkatárs

Som Lászlóné

Som Lászlóné
ügyintéző (étkezés)

Berta Mónika

Berta Mónika
védőnő

Kun Evelin

Kun Evelin
védőnő

Dr. Kovács Éva

Dr. Kovács Éva
iskolaorvos

 

Technikai dolgozók

Mészáros Sándor

Mészáros Sándor

Kovács Zsuzsanna

Kovács Zsuzsanna

Kulcsár Jánosné

Kulcsár Jánosné

Kusnyár Sándorné

Kusnyár Sándorné

Olaszné Balogh Andrea

Olaszné Balogh Andrea

Jagicza Ottó

Jagicza Ottó
karbantartó

Molnár Attila

Molnár Attila
kertész

Léber Krisztina

Léber Krisztina
portás

Reichert Ernő

Reichert Ernő
portás

Molnár Gizella Csilla

Molnár Gizella Csilla

Takács Mónika

Takács Mónika

Venkli Andrea Aranka

Venkli Andrea Aranka

Szántó Márta

Szántó Márta

Mák Károlyné

Mák Károlyné