Iskolánk diákjai büszkén vettek részt az Országos Mountain Bike Diákolimpia döntőjén, Csömörön, ahol kiváló eredményeket értek el. A versenyen résztvevők nagy lelkesedéssel és kitartással képviselték iskolánkat. Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak mind a fiú, mind a lány kategóriában.
Az elért eredményekre nagyon büszkék vagyunk, és bízunk benne, hogy a jövőben is hasonlóan kiemelkedő sikereket érnek el a diákjaink.
- U11 lány kategóriában 3. helyezést ért el Tóth-Fazekas Janka 4.d osztályos tanulónk
- U11 lány pumpapálya kategóriában 1. helyezést ért el Tóth-Fazekas Janka 4.d osztályos tanulónk
- U11 fiú pumpapálya kategóriában 4. helyezést ért el Sebestyén Lukács 3.b osztályos tanulónk
Gratulálunk a résztvevőknek!
