Országos Mountain Bike Diákolimpia

Országos Mountain Bike Diákolimpia

Iskolánk diákjai büszkén vettek részt az Országos Mountain Bike Diákolimpia döntőjén, Csömörön, ahol kiváló eredményeket értek el. A versenyen résztvevők nagy lelkesedéssel és kitartással képviselték iskolánkat. Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak mind a fiú, mind a lány kategóriában.

Az elért eredményekre nagyon büszkék vagyunk, és bízunk benne, hogy a jövőben is hasonlóan kiemelkedő sikereket érnek el a diákjaink.

  • U11 lány kategóriában 3. helyezést ért el Tóth-Fazekas Janka 4.d osztályos tanulónk
  • U11 lány pumpapálya kategóriában 1. helyezést ért el Tóth-Fazekas Janka 4.d osztályos tanulónk
  • U11 fiú pumpapálya kategóriában 4. helyezést ért el  Sebestyén Lukács 3.b osztályos tanulónk

Gratulálunk a résztvevőknek!

 

Címkék