Május 13-án, szerdán a IV. korcsoportos fiúkkal részt vettünk az Atlétikai Többpróba Bajnokság Vármegyei döntőjén.
A fiúk kiemelkedő eredményt értek el. Csapatban a II. helyen végeztünk 9 csapatból. Egyéniben Tóth Milán a III. helyet szerezte meg 60 versenyző közül, két atléta előzte meg.
A II. helyezett csapat tagjai:
- Bíró Levente
- Fosztó Sándor
- Jónás Kristóf
- Pálla Iván
- Sáfrányos-Sisán Bence
- Tóth Milán
Gratulálunk a fiúknak és Zsolti bácsinak!


