Atlétikai Többpróba Bajnokság Vármegyei döntő- IV. korcsoport

Atlétikai Többpróba Bajnokság Vármegyei döntő- IV. korcsopo

Május 13-án, szerdán a IV. korcsoportos fiúkkal részt vettünk az Atlétikai Többpróba Bajnokság Vármegyei döntőjén. 
A fiúk kiemelkedő eredményt értek el. Csapatban a II. helyen végeztünk 9 csapatból. Egyéniben Tóth Milán a III. helyet szerezte meg 60 versenyző közül, két atléta előzte meg.
A II. helyezett csapat tagjai:

  • Bíró Levente
  • Fosztó Sándor
  • Jónás Kristóf
  • Pálla Iván
  • Sáfrányos-Sisán Bence
  • Tóth Milán

Gratulálunk a fiúknak és Zsolti bácsinak!

Atlétikai Többpróba Bajnokság Vármegyei döntő- IV. korcsopo

 

Atlétikai Többpróba Bajnokság Vármegyei döntő- IV. korcsopo

Atlétikai Többpróba Bajnokság Vármegyei döntő- IV. korcsopo

 

Címkék