Április 29-én rendeztük Csömörön a körzeti atlétika többpróba bajnokságot. Veresegyházáról, Bagról érkeztek hozzánk atléták. Gratulálunk a versenyzőknek, és a helyezetteknek.
2026. április 28-án, kedden rendeztük meg iskolánkban a felsős népdalversenyt. A rendezvényre az ebédlőben került sor, amelyre szülők is eljöttek,mert nyilvánossá tettük.
Április 23-án a Fővárosi Állat -és Növénykertbe látogatott a 3.b osztály. Feltöltöttük az élményraktárakat, megkerestük az rejtekhelyeket. :)
Zádori-Zsóri Anita
Pénteken játékos sportdélutánt tartottunk az elsős évfolyamba járó gyerekeknek és azok szüleinek. 8 állomáson ügyeskedhetett a közel 180 résztvevő. A vidám két órával közösséget építettünk, fejlesztettük a jó kapcsolatot az iskola és a családok között.
Mazák Katalin
Mező Gróf Panka iskolánk 1.b osztályos tanulója a Zeneakadémia által meghirdetett "Képzeletbeli Liszt Múzeum" országos pályázatán gyönyörű rajzával "KIEMELT" díjat nyert.
Szeretettel gratulálunk Pankának!
További sikeres alkotást kívánunk!
Timi néni
Szeretné megosztani az örömhírt, hogy az Aradi Jenő megyei rajzversenyen
Április 22-én az 1-2. évfolyam tanulói a Lázár Ervin Program keretében a Hagyományok Házában rendhagyó zeneórán vettek részt.
A Föld világnapja (április 22.) alkalmából a gyerekekkel közösen gondolkodtunk a vízhiányról, ami a globális felmelegedés és klímaváltozás kiváltó okai.
A "Kínai ünnepek" című rajzpályázatra pályázott diákok alkotásai láthatóak a csömöri iskola aulájában. Úgy gondoltam, hogy az iskolánkban érdemes bemutatni ezeket a munkákat, mert nagyon jól sikerültek, és igazán büszkék lehetnek magukra a pályázók.
A Lázár Ervin Program keretében ma az iskolánkban interaktív koncertet és hangszerbemutatót tartott a hetedikeseknek a Vác Civitas Művészeti Egyesület vonósnégyese.
A Fenntarthatósági témahéthez kapcsolódóan ma ellátogatott iskolánkba Vígh Andrea erdőpedagógus, aki játékos, interaktív előadásával hozta közelebb a gyerekekhez az erdő élővilágát. A programon a második évfolyam vett részt.
A 6.d osztály is elkészítette a Napóleon-társasjátékait, amit a mai történelemórán be is mutattak. Szerintem nagyon érdekesek, ötletesek.
Krisztián bácsi
Bosnyák Viktória népszerű gyermekregényét, a Tündérboszorkányt feldolgozó vetélkedőt ebben a tanévben is megrendezte a negyedikeseknek Éva néni és Krisztián bácsi.
A vetélkedő a következő eredménnyel zárult:


